СК DHfK Лейпциг виграв гандбольний трилер у Лемго

Тренер "Лейпцига" Рунар Сігтрігссон спостерігає за грою / Фото: Jan Woitas/dpa/Archivbild

Гандболісти Бундесліги з Лейпцига додають жару після слабкого першого тайму, але змушені тремтіти до кінця.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig відсвяткувала свою восьму домашню перемогу в сезоні Бундесліги. Команда головного тренера Рунара Сігтрігссона перемогла TBV Lemgo Lippe 29:28 (12:16) у неділю вдень після явного покращення гри у другому таймі. Перед 4 454 глядачами лівий захисник Лукас Біндер забив шість м'ячів і став найкращим бомбардиром SC DHfK, який закріпився на восьмому місці з 25:27 очками.

Лейпцизький клуб розпочав гру на високій швидкості і вже через три з половиною хвилини був попереду 4:1. Однак після багатообіцяючого старту імпульс швидко зійшов нанівець. Господарі поля ускладнювали собі життя поспішними ударами та неточними передачами. Лемго все краще і краще входив у гру і на 16-й хвилині вперше зрівняв рахунок - 7:7. SC DHfK відповів ривком 4:1 і на 21-й хвилині зробив рахунок 11:8, але потім повністю втратив нитку в атаці. У той час як Лукаш Гутечек з ТБВ блискуче контролював ситуацію як бомбардир і постачальник, "Лейпцигу" не вистачало огляду та ідей у задній частині поля. Вони також продемонстрували значні проблеми з відступом, в результаті чого гості змогли перетворити відставання в три м'ячі в перевагу 16:12 до перерви.

Господарі вийшли на перерву з набагато більшою рішучістю і знову прискорили темп. На 42-й хвилині Сімон Ернст зрівняв рахунок, зробивши його 21:21. Інтенсивність гри значно зросла. Моріц Прейс вперше у другому таймі вивів SC DHfK вперед (26:25 на 53-й хвилині). Лемго знову зрівняв рахунок за 27 секунд до кінця, перш ніж Ернст забив у контратаці і здобув перемогу 29:28.