Повідомлення завантажено...

Чергова поразка "Ерцгебірге Ауе": 0:4 у Мюнстері

Гравець "Ауе" Марвін Штефаняк (ліворуч) і воротар Мартін Меннель розчаровані після поразки / Фото: Robert Michael/dpa

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" зазнав третьої поразки поспіль. Футбольний клуб третього дивізіону програв 0:4 (0:2) на полі "Преуссен Мюнстер" у середу. В результаті "Ауе" опинився на дев'ятому місці з 14 очками.

Саксонці майже не мали шансів у Мюнстері. Вже до перерви господарі вели 2:0 завдяки голам Даніеля К'єреваа (12-а хвилина) та Маліка Батмаза (34-а хвилина). У другому таймі сильний Малік Батмаз розставив всі крапки над "і" (51-а і 69-а). Тепер для "Вайльхенів" йдеться про те, щоб зупинити спадну тенденцію в суботу вдома проти 1-го ФК Саарбрюкен.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖