Повідомлення завантажено...

Дрезденські волейболісти борються за перемогу у Вісбадені

Гравці простягають руки до волейбольного м'яча. / Фото: Уве Анспах/ dpa/iconic image

Жіноча волейбольна команда СК "Дрезден" здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0 (25:21, 25:21, 25:17) на майданчику ВК "Вісбаден" у другий день чемпіонату Бундесліги. Після стартової поразки від "Потсдама" підопічні тренера Олександра Вайбла святкували першу перемогу в новому сезоні. На очах у 1279 глядачів найбільше очок (16) до перемоги принесла діагональна нападниця Грейс Фролінг.

Жінки з міста на Ельбі продемонстрували явне поліпшення, особливо в атаці. Господині змогли триматися до середини сету, але потім гравці DSC відірвалися. Директор Сара Штраубе зі стабільного прийому змогла дуже варіативно розподіляти м'ячі, і нападниці скористалися своїми шансами.

Протеже Вайбла також були дуже надійні в блоці і польовому захисті, особливо ліберо Олександра Єгдіч вишкребла багато м'ячів за межі поля. Загалом, багато речей спрацювали краще, ніж у стартовому матчі в Потсдамі. Капітан Дженніфер Яніска реалізувала перше очко на 73 хвилині.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖