Дрезднер СК переконливо перемагає Університет Мюнстера

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolbild

Волейболісти СК "Дрезднер" святкували другу виїзну перемогу в третьому ігровому дні Бундесліги.

Жіноча волейбольна команда СК "Дрезден" святкувала другу перемогу на виїзді у третій день Бундесліги. Команда тренера Олександра Вайбла на очах у 986 глядачів виграла 3:0 (25:18, 25:18, 25:18) у команди USC Мюнстер.

У першому сеті гості вже змогли створити чітку перевагу за допомогою пресингу, варіативної атакуючої гри зі стабільного прийому та хорошого захисту на блоці та на майданчику. З іншого боку, "Мюнстер" припускався занадто багато легких помилок, а їхній прийом був хитким.

Другий і третій сети були схожими. Підопічні Вайбла були дуже послідовними протягом усього матчу і жодного разу не дали себе збентежити спробам суперника наздогнати. Вони явно переважали USC за всіма параметрами, а нападник Хестер Джаспер реалізував перший матч-бол вже на 73 хвилині і здобув заслужену перемогу. Нагороду "Найцінніший гравець" у складі гостей отримала середня блокуюча Тіа Джимерсон.