Волейболісти Дрездена виграли перший матч раунду 16

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболістки СК "Дрезднер" забезпечили собі хороші шанси на вихід до чвертьфіналу європейського Кубку CEV. Команда тренера Олександра Вайбла у першому матчі раунду 16 у напруженій боротьбі на очах у 1778 глядачів здобула перемогу над командою SSC Palmberg Schwerin з рахунком 3:0 (30:28, 25:23, 25:22). Доля другого матчу вирішиться наступного вівторка у Шверіні. Перемоги у двох сетах буде достатньо для того, щоб клуб з Ельби пройшов далі.

У перших двох періодах "Шверін" спочатку диктував хід поєдинку за допомогою потужних навантажень та розумного захисту на блоці та майданчику. Вони також краще використовували свої шанси в атаці, ніж ДСК. Однак підопічні Вайбла з пристрастю боролися за кожен м'яч і все краще захищалися в заключній фазі першого сету, відбивши чотири сетболи суперниць, а Дженніфер Яніска реалізувала свій другий сетбол.

Обидві команди нічого не віддали одна одній і в другому сеті, причому дрезденки вкотре надолужили п'ятиочкове відставання і зберегли нерви у вирішальній фазі. Вирішальними факторами стали хороша подача Лариси Вінтер, яка вийшла на заміну, і сильний блок. Це додало їм впевненості. У третьому періоді "Дрезден" зіграв на високому рівні з самого початку і тепер грав більш злагоджено у всіх елементах гри. Помилка Шверіна завершила поєдинок на другому матч-пойнті після 88 хвилини.