Повідомлення завантажено...

Дрезденське "Динамо" залишається беззаперечним лідером після перемоги над "Халлешеном

Гравець "Динамо" Том Зіммершид радіє після забитого голу 2:1 / Фото: Robert Michael/dpa

Дрезденське "Динамо" виграло у східнонімецькому поєдинку проти ФК "Галлешен" з рахунком 2:1 і залишається беззаперечним лідером 3-ї футбольної ліги.

Дрезденське "Динамо" відігралося за поразку в Ессені і залишається лідером 3-ї футбольної ліги. У середу команда з Ельби здолала "Халлешен" з рахунком 2:1 (1:1) у східнонімецькому поєдинку. Колишній гравець "Дрездена" Домінік Бауманн вивів гостей вперед вже на сьомій хвилині, реалізувавши перший гольовий момент у грі. Денніс Борковскі (45.+1) реалізував перший серйозний шанс дрезденців у першому періоді, зробивши рахунок 1:1 на очах у 29 159 глядачів. Том Зіммершид, який переїхав до Дрездена з Галле перед початком сезону, забив першу шайбу за "Динамо" на 51 хвилині. Незважаючи на мужній виступ, ХФК залишається в нижній частині таблиці.

Лідерів було не впізнати після поразки 1:3 в Ессені минулої неділі. Без травмованого Нікласа Гауптмана у дрезденців нічого не виходило. Погані передачі від захисту, відсутність руху в грі, непорозуміння в передачах. Гра дрезденців була не гідна лідера ліги.

Халле, навпаки, зіграв дуже надійно після того, як вийшов вперед, завдяки позиційній помилці захисника "Динамо" Тобіаса Крауліча, що сталася на початку зустрічі. Від злагодженої п'ятірки захисників довгі м'ячі летіли до Баумана, Еріха Берко або Андора Болики, а Тунай Деніз і Тимур Гайрет бігали по флангах.

Болики повинен був покарати дрезденців за невпевненість 2:0, але він двічі не зміг самостійно переграти голкіпера "Динамо" Штефана Дрляча. Натомість Борковскі замкнув удар головою Штефана Кучке, який спочатку відбив Свен Мюллер, і несподівано зрівняв рахунок.

Після перерви "Динамо" швидко вийшло вперед. Якоб Левальд прорвався справа і навісив у штрафний майданчик, куди набіг Зіммершид і влучно пробив у дальній кут.

Тепер ХФК довелося розкрити свою компактну оборону, що відповідало грі господарів, які ставали все більш небезпечними. Борковський (64-а) не впорався з ударом Мюллера. Однак повністю взяти гру під свій контроль дрезденцям так і не вдалося. ХФК продовжував бути небезпечним, навіть якщо явні моменти виникали з працею.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖