БСК "Герта" виграє 3:2 у ФК "Магдебург" (1)

Тобіас Мюллер з Магдебурга (в центрі) забиває гол у компенсований час 2:2 / Фото: Soeren Stache/dpa

Герта БСК та 1. ФК Магдебург влаштували ще одне видовище у 2-й Бундеслізі. Герта виграє з рахунком 3:2.

Герта БСК та 1. ФК Магдебург влаштували чергове видовище у другій футбольній лізі. Після перемоги з рахунком 6:4 у попередньому турі берлінці змогли відплатити за це перемогою 3:2 (2:1) у 22-му турі. Перед 52 652 глядачами на Олімпійському стадіоні Берліна капітан Баріс Атік вивів гостей вперед на 22-й хвилині. Капітан "Берліна" Фабіан Різ забив пенальті (33'), а Палко Дардай (39') переломив хід гри проти десяти гравців "Магдебурга". Жан Угоне отримав червону картку на 37-й хвилині після екстреного гальмування.

Тобіас Мюллер (51) зрівняв рахунок 2:2 після перерви, незважаючи на те, що був у меншості, перш ніж Різ вивів "Герту" на шлях до перемоги своїм другим голом у цьому вечорі (59). З 32 очками "Герта" наздогнала першу сімку ліги, тоді як "Магдебург" залишається в середині таблиці з 27 очками. "Тепер стартова позиція краща. Давайте радіти сьогодні і готуватися до Брауншвейга в неділю", - сказав переможець матчу Різ.

Капітан ФКМ Атік був розлючений. "Вперше мені надзвичайно важко зайти в роздягальню і знайти слова. Ми тримали "Герту" під контролем. Ми запросили їх до себе своїми помилками і були жорстоко покарані за них. Настав час припинити робити ці індивідуальні помилки і нарешті зробити наступний крок", - сказав Атік.

Тренер "Герти" Пал Дардай зробив дві зміни порівняно з попереднім тижнем. Мартон Дардай замінив травмованого Марка Олівера Кемпфа в захисті берлінців, а відновлений бомбардир Харіс Табаковіч замінив дискваліфікованого Флоріана Нідерлехнера. У гостей замість Леона Белла Белла в півзахисті вийшов Югоне.

Герта розпочала агресивно і вже через шість хвилин мала перший шанс завдяки Фабіану Різу, який з гострого кута не зумів переграти голкіпера Магдебурга Домініка Реймана. Через п'ять хвилин Палко Дардай і Мартен Вінклер не влучили у ворота "Магдебурга". Це зробило перевагу гостей ще більш несподіваною. Після комбінації за участю Мохаммеда Ель Ханкурі та Луки Шулера капітан "Атіка" переграв голкіпера берлінців Тьярка Ернста.

Герта після цього виглядала розгубленою і ледь не пропустила другий гол після удару Шулера зі штрафного у виконанні Атіка (27'). Тому зрівняння рахунку стало несподіванкою. Різ після контратаки сфолив на Хав'єрі Амаечі і чітко реалізував пенальті (33'). Чотири хвилини по тому Югоне з Магдебурга був змушений достроково покинути поле після екстреного гальмування за межами штрафного майданчика. Палко Дардаї реалізував штрафний удар прямо у лівий верхній кут (39'). Незадовго до перерви берлінський натовп з Осткурве близько шести хвилин кидав на поле тенісні м'ячі на знак протесту проти інвестиційних планів DFL, що змусило арбітра Флоріана Екснера (Мюнстер) оголосити перерву на перерву.

Самих гравців перерви не злякали. Спочатку Мюллер зрівняв рахунок ударом головою з кутового, а потім Різ забив переможний м'яч після подачі Табаковіча (59'). У компенсований час Тацуя Іто з Магдебурга влучив у поперечину. Подальші спроби гостей, у штрафному майданчику яких також з'явився воротар Рейманн, не увінчалися успіхом.