Nachrichten werden geladen...

У меншості: "Лейпциг" пропускає пізню нічию 1:1 у Хоффенхаймі

Гравець "Гоффенгайма" Андрій Крамаріч радіє голу 1:1 / Фото: Уве Анспах/ dpa

"РБ Лейпциг" випустив перемогу з рук наприкінці матчу з "ТСГ Хоффенхайм". Нічия все ще може бути замало для господарів у боротьбі за вихід у міжнародний турнір.

"РБ Лейпциг" змарнував перемогу на "TSG 1899 Хоффенхайм", залишившись у меншості, і таким чином упустив можливий стрибок на третє місце в Бундеслізі. Саксонці були змушені задовольнитися нічиєю 1:1 (1:0) у п'ятницю ввечері на старті 32-го туру і залишаються четвертими в таблиці з 63 очками відставання від "Штутгарта" (64). У суботу шваби прийматимуть мюнхенську "Баварію" (69), яка посідає друге місце.

У присутності 25 066 глядачів Беньямін Сеско вивів учасників Ліги чемпіонів з Лейпцига вперед на 38-й хвилині, а Андрій Крамаріч зрівняв рахунок на 90-й хвилині. У цей момент гості залишилися вдесятьох після того, як Хаві (72) отримав жовту картку за повторний фол.

Хоффенхайм використав перевагу, щоб забезпечити собі нічию, але цього може бути недостатньо в боротьбі за вихід на міжнародний рівень. З 40 очками "Крайхгауерс" залишаються в середині турнірної таблиці і будуть сподіватися на помилку суперників.

ТСГ був змушений обійтися без нападника Ваута Вегхорста в короткі терміни. Голландець був відсутній за сімейними обставинами, які тренер Пеллегріно Матараццо назвав "серйозними" в мікрофон DAZN перед початком матчу.

Відвідувачі також залишилися без гравця менш ніж через 15 хвилин. Австрійський легіонер Ксавер Шлагер травмував коліно не з вини суперника і після тривалої перерви на лікування пішов з поля, накульгуючи. Його замінив його співвітчизник Ніколас Зайвальд.

Незадовго після цього "Лейпциг" мав чудову нагоду вийти вперед. Після розрізної передачі Дані Ольмо Хаві самотужки втік до воріт "Хоффенхайма", але не зміг переграти голкіпера TSG Олівера Бауманна, який чудово зреагував.

У жвавому обміні ударами господарі поля зробили свою першу атакувальну заяву після 20 хвилини. Удар Андрея Крамаріча парирував кіпер РБ Петер Гулачі. Через чверть години хорват знову не зміг переграти угорського голкіпера з гострого кута. Після цього гості перейшли в контратаку. Давід Раум навісив на Сеско, який ударом головою переграв Бауманна.

Перший шанс після рестарту належав "Хоффенхайму". Крамаріч несподівано опинився вільним перед воротами РБ, але в дуелі з нападником ТСГ знову вийшов на перше місце Гулачі. Тепер господарі посилили тиск і майже не давали "Лейпцигу" розвиватися. Однак більше серйозних моментів спочатку не виникало.

За 20 хвилин до кінця матчу Хаві з Лейпцига був вилучений з жовтою карткою після фолу на Антоні Штахе. Тепер TSG кинув усі сили вперед і був винагороджений, зрівнявши рахунок незадовго до закінчення основного часу завдяки голу Крамаріча.