СК DHfK Лейпциг продовжує свою переможну серію в Німецькій гандбольній лізі

Головний тренер "Лейпцига" Рунар Сігтрігссон та його гравці радіють / Фото: Jan Woitas/dpa/Archivbild

Гандбольна команда Бундесліги SC DHfK Leipzig виграє 30:27 у Frisch Auf Göppingen і продовжує свою переможну серію.

Гандболісти клубу Бундесліги SC DHfK Leipzig продовжили свою переможну серію на виїзді. У п'ятницю ввечері команда тренера Рунара Сігтрігссона здобула четверту перемогу на виїзді поспіль, перемігши "Фріш Ауф Геппен" з рахунком 30:27 (18:10). Найкращим бомбардиром "Лейпцига" став ісландець Вігго Крістьянссон, який закинув десять м'ячів. З 29:31 очками SC DHfK залишається восьмим у таблиці.

Перед 4700 глядачами гості вирвалися вперед з рахунком 9:2 і повели 14:7 (26-а хвилина) після рівної гри в дебюті матчу. Вони паралізували хід гри "Гепінгена" своїм захистом 5:1, а голкіпер Крістіан Северас відзначився вісьмома сейвами до перерви. Гості швидко переключилися після того, як заволоділи м'ячем, і реалізували свої моменти з великою ефективністю. Перевага у вісім м'ячів у перерві також була цілком заслуженою.

У другому таймі від домінування нічого не залишилося. Лейпциг недбало грав у захисті і не вистачало швидкості в атаці. Навіть ранній тайм-аут Сігтрігссона не допоміг. До 44-ї хвилини Гьоппен відігрався - 21:22. Потім гості принаймні стабілізувалися в атаці і трохи збільшили свою перевагу до 26:23 на 50-й хвилині. Однак "Гьоппен" не здався і зрівняв рахунок завдяки зусиллям Тілля Германа, зробивши його 27:27 на 57-й хвилині.

У фінальній серії легіонер Лука Віцке взяв на себе відповідальність і вивів "Лейпциг" назад уперед. Гьоппен не зміг відповісти, не в останню чергу завдяки тому, що голкіпер Доменіко Ебнер, який вийшов на заміну, зробив два сейви.