Дев'ятки з Хемніца продовжують лідируючу позицію завдяки перемозі над Хакро Мерлінс Крайльсхайм

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Tobias Hase/dpa/Symbolic image

Напередодні Різдва "Дев'ятки" з Хемніца продовжили своє лідерство в Німецькій баскетбольній лізі, здобувши дванадцяту перемогу поспіль.

"Дев'ятки" з Хемніца продовжили своє лідерство в Німецькій баскетбольній лізі на Різдво, здобувши дванадцяту перемогу поспіль. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе святкували беззаперечний тріумф 95:67 (48:40) у домашньому матчі проти "Хакро Мерлінс Крайльсхайм", що посідає останнє місце в таблиці. Кевін Єбо (20 очок), Джефф Гарретт (16), Тайлор Онгвае, Ахер Угуак (по 11) та Каза Каджамі-Кін (10) відіграли найбільшу роль у перемозі. У складі гостей найбільше очок набрали Кіандре Кук (16), Брендон Чілдресс (14) та Джеймс Мюррей-Бойлз (11).

Клуб з Крайльсхайму зміг втримати лідерів ліги лише в перших двох чвертях і востаннє вийшов вперед за рахунку 29:28 (11-а хвилина). Саксонський клуб продемонстрував весь свій клас після перерви. З 48:42 (21') до 55:42 (24') "Хемніц" відірвався від суперника 7:0 і до кінця третьої чверті (70:48 (29')) вже вирішив гру на свою користь.

За 89:59 (37') "дев'ятки" були попереду навіть на 30 очок, але в заключному відрізку їхня концентрація дещо спала. Лідери ліги мали явну перевагу як у влучанні з гри (50 відсотків проти лише 40 у суперників), так і під кільцем (підбирання 40:31).