Хуммельс після червоної проти РБ: "Поразка на мою голову"

Матс Гуммельс з Дортмунда йде з поля після червоної картки / Фото: Bernd Thissen/dpa

Порушник правил Матс Хуммельс вважає себе головним винуватцем поразки дортмундської "Боруссії" від "РБ Лейпциг" з рахунком 3:2 у суботу ввечері. "Поразка сталася через мене, я ніколи не повинен був йти на підкат і залишати хлопців на полі на одну людину менше на 80 хвилин", - написав легіонер у соціальній мережі X одразу після фінального свистка. Хуммельс також похвалив: "Великий комплімент вболівальникам і команді за їхній моральний дух сьогодні".

Наставник БВБ Едін Терзіч в ефірі платного телеканалу Sky сказав: "Я думаю, що ми можемо залишити все як є". Трохи пізніше наставник розкритикував: "Матс сам знає, що він не може спускатися туди - не в тій дії і особливо не в ту хвилину гри".

Хуммельсу вже показували червону картку на 15-й хвилині після екстреного гальмування проти Лоїса Опенди. Арбітр Свен Яблонскі спочатку вирішив, що фол відбувся в межах штрафного майданчика, і призначив Хуммельсу пенальті та жовту картку. Після відеодоказів це рішення було скасовано.