MBC Syntainics програє 79:106 чемпіонам Німеччини в Ульмі

Кріс-Ебу Ндоу з Вайсенфельса розминається / Фото: Sven Hoppe/dpa

Баскетбольна команда Вайсенфельса зазнає п'ятої поразки поспіль і мусить побоюватися за своє виживання в лізі. Свій шанс на перемогу гості змарнували у другій чверті.

Баскетбольна команда MBC Syntainics вкотре не змогла здобути жодного бонусного балу в боротьбі за збереження прописки в лізі. У неділю клуб з Вайсенфельса програв чемпіону Німеччини "Ратіофарм Ульм" з розгромним рахунком 79:106 (33:50). Після п'ятої поразки поспіль підопічні головного тренера Педрага Круніча відірвалися від зони вильоту лише на два очки. Найбільшу роль в успіху "Ульма" відіграли Робін Крістен, Джастініан Джессап (по 14 очок), Пакоме Дадієт (11), Ел Джей Фігероа і Томас Клепейш (по 10). У складі гостей найбільше очок набрали Кріс Ебу-Ндоу (22), Джонатан Стоув (20) і Чарльз Каллісон (11).

Клуб з Вайсенфельса добре розпочав матч і вже через вісім хвилин був попереду 21:14. Однак чемпіони розставили всі крапки над "і" вже у другій чверті. Господарі відірвалися з 28:28 (12-а чверть) до 35:29 (16-а чверть) і 50:33 до великої перерви. Таким чином, доля гри була вирішена. Ульм мав явну перевагу як за відсотком влучань (58,46 відсотка), так і за підбираннями (41:25).