"РБ Лейпциг" знову програв "Вольфсбургу

Йонас Вінд з "Вольфсбурга" (ліворуч) грає проти Амаду Хайдара з "Лейпцига" / Фото: Swen Pförtner/dpa

"РБ Лейпциг" вдруге за чотири тижні програв "Вольфсбургу", який перебуває у скрутному становищі.

"РБ Лейпциг" вдруге за чотири тижні програв "Вольфсбургу", який перебуває у скрутному становищі. Через 25 днів після вильоту з Кубка DFB команда Марко Роуза також програла 2:1 (1:1) на "Фольксваген Арені" в суботу, знову вилетівши з Ліги чемпіонів до Бундесліги.

Цього разу "ВФЛ" вийшов вперед перед 25 350 глядачами: Йонас Вінд забив на 9-й хвилині, зробивши рахунок 1:0. "Лейпциг" домінував у грі і безперестанку атакував. Але всього через 14 хвилин після того, як Юссуф Поульсен зрівняв рахунок (52-а хвилина), бразилець Рожеріо (66-а хвилина) зробив рахунок 2:1 на користь "Вольфсбурга". Для "Фольксвагена" завершилася негативна серія з п'яти матчів Бундесліги без перемог.

На найбільш хвилююче питання у "Вольфсбурзі" цими тижнями тренер Ніко Ковач завжди відповідає перед початком матчу: "Хто буде грати?". Хто не гратиме? Колишнього наставника "Баварії" у Вольфсбурзі критикують за постійну зміну тактики та кадрів.

Цього разу Максиміліану Арнольду довелося вийти з лави запасних проти бременського "Вердера" (2:2) та повернутися до стартової одинадцятки в Менхенгладбаху (0:4). 29-річний гравець особливо критично ставиться до ротацій Ковача, а поводження з капітаном, доморощеним талантом і рекордсменом Бундесліги також є особливою політичною проблемою у Вольфсбурзі.

Тренер намагався стерти це питання зі столу перед грою ("Ми не вибираємо склад"). Але невдоволення багатьох вболівальників і дисонанс з деякими гравцями вже не можна ігнорувати.

Зрештою, "Вольфсбург" показав дуже самовіддану і часом пристрасну гру проти "Лейпцига". Вони кидалися на кожен удар по воротах і боролися з великою фізичною силою. Однак після 20 хвилин це навряд чи допомогло. З цього моменту перевага Лейпцига в темпі, техніці та стилі гри стала очевидною.

Крістоф Баумгартнер (20-а), Поульсен (20-а), майже нестримний Лоїс Опенда (27-а) та Бенджамін Хенріхс (39-а) змарнували хороші нагоди, щоб зрівняти рахунок 1:1 ще до перерви, а після зрівняння рахунок моментів у виконанні Опенди (56-а/60-а) та Поульсена (60-а) ще більше побільшало. У цій односторонній грі гості вже давно повинні були виходити вперед, як раптом знову опинилися в ролі відстаючих.

Поступаючись 2:1, їм було ще важче, ніж після першого пропущеного м'яча. Атаки Лейпцига вже не були такими переконливими в останні 20 хвилин. Опенда змарнував найкращий шанс знову зробити рахунок 2:2 (79').

Придбаний у Бельгії за 38 мільйонів євро гравець був найяскравішим гравцем матчу в усіх відношеннях. Через його швидкість, його моменти - і через один інцидент на 31-й хвилині. Арбітр спочатку призначив пенальті у ворота "ВФЛ" після зіткнення з гравцем "Вольфсбурга" Себастьяном Борнаувом. Однак після перегляду відеозапису він скасував рішення і показав Опенді жовту картку за фол. Цей вчинок був у дусі всього матчу "РБ Лейпциг".