ФК "Галлешер" програє 2:0 ФК "Саарбрюккен" з рахунком 1

Логотип HFC можна побачити на футболці та на капітанській пов'язці. / Фото: Robert Michael/dpa

ФК "Галле" зазнав чергової невдачі у боротьбі за збереження прописки в лізі. У суботу підопічні тренера Срето Рістіста програли сутичку між сусідами по турнірній таблиці проти 1. FC Saarbrücken з рахунком 0:2 (0:2).

Футбольний клуб "Галле" зазнав чергової невдачі у боротьбі за збереження прописки в лізі. У суботу підопічні тренера Срето Рістіста програли сутичку між сусідами по турнірній таблиці проти 1-го місця ФК "Саарбрюккен" з рахунком 0:2 (0:2). Голи у складі гостей забили Кай Брюнкер (19-а хвилина) та Боне Уаферро (41-а хвилина) на очах у 6 289 глядачів на стадіоні "Леуна-Хемі". Гравець "Галле" Енріке Лофоломо (79) отримав червону картку за грубу гру. Після дев'ятої поразки в сезоні клуб з Галле ризикує опинитися в зоні вильоту, якщо "ВФБ Любек" у неділю виграє у "Армінії" з Білефельда.

Матч був затьмарений інцидентом у фан-секторі "Галле". Одному з глядачів довелося надавати інтенсивну медичну допомогу лікарем швидкої допомоги. Через це глядачі припинили свою підтримку між 20-ю та 45-ю хвилинами.

Господарі не змогли відзначитися в атаці до перерви. Колишній голкіпер "Галле" Тім Шрайбер не відбив жодного удару в площину воріт. Спроби Еріха Берко (15) та Домініка Баумана (16) були заблоковані. Удар головою Себастьяна Зеленецького (38') пройшов вище воріт. Саарбрюккен був набагато небезпечнішим у штрафному майданчику суперника. Удар Касіма Рабіхіча (10') парирував Моріц Шульце. Він був безсилий перед двома ударами головою Брюнкера (19') та Уаферро (41').

Господарі також не змогли відзначитися після перерви. Лише удар головою Туная Деніза (61'), який з лінії воротарського майданчика відбив капітан "Саарбрюккена" Мануель Цайц, залишив ворота у повітрі. Гості обмежилися захистом своєї переваги. Саарбрюккенці робили це майже без особливих зусиль, тим більше, що ХФК був у меншості в заключній стадії.