ФК Ерцгебірге Ауе втрачає лідерство та важливі очки

Тім Дангоф з Ауе грає в м'яч / Фото: Robert Michael/dpa/Archiv

ФК Ерцгебірге Ауе змарнував перевагу 2:0 і втратив важливі очки на шляху до підвищення в класі.

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" змарнував перевагу в рахунку 2:0 і втратив важливі очки на шляху до того, щоб піднятися ще ближче до місць у групі підвищення в класі. Футбольний клуб третього дивізіону зіграв внічию 2:2 (2:1) з "Армінією Білефельд" у суботу. На стадіоні "Шюко Арена" за "Ауе" відзначилися Тім Данхоф (18-а) та Марсель Бер (40-а), а за "Армінію" - Ніклас Шипноскі (45-а +1) та Кайто Мізута (75-а).

Перший тайм розпочався рівно і з гольовими моментами для обох сторін. На 18-й хвилині Дангоф зробив рахунок 1:0, залишивши двох захисників "Армінії" і спокійно вколотивши м'яч у лівий кут. Після цього господарі почали грати в більшості. У цій фазі гри "Армінія" мала багато гольових моментів, які часто розряджав лише голкіпер "Ауе" Мартін Меннел. Господарі не були винагороджені, і на 40-й хвилині Бер забив на 40-й хвилині після передачі з Данхофа, зробивши рахунок 2:0, але господарі зуміли зрівняти його за кілька секунд до перерви.

Армійці вийшли на перерву краще і мали два небезпечні моменти за перші п'ять хвилин. Цього разу Білефельд був винагороджений тим, що зрівняв рахунок. Тренер "Ауе" Павло Дотчев так засмутився, що його відправили на трибуни з жовтою карткою. Після зрівняння рахунку обидві команди кинули всі сили на матч, але нічия втрималася.