Перший тест "Герти" після зимової перерви: перемога над "Ауе

Тренер "Герти" Пал Дардай очікує повернення своїх професіоналів / Фото: Soeren Stache/dpa

Подвійний удар Флоріана Нідерлехнера і столичний клуб починає з перемоги. Цієї неділі вони вирушають до Іспанії.

Герта БСК здобула перемогу в першому контрольному матчі в новому році. Команда тренера Пала Дардая виграла 2:0 (0:0) у третьолігового ФК "Ерцгебірге Ауе" в Берліні в суботу. Голи забив Флоріан Нідерлехнер (71-а/82-а хвилини).

У грі на аматорському стадіоні спочатку було небагато моментів. Харіс Табаковіч пробив головою повз ворота гостей на самому початку, а незадовго до перерви удар Максиміліана Тіля з "Ауе" прийшовся в поперечину воріт. Нідерлехнер нарешті вийшов вперед після швидкої контратаки, а через одинадцять хвилин він же забив другий гол "Герти".

Цієї неділі "Герта" вирушила на тренувальний збір до Аліканте. Команда, що вилетіла з Бундесліги, зіграє ще два контрольні матчі в Іспанії. У середу проти бельгійського "КВ Мехелена" і в суботу наступного тижня проти шотландського "Глазго Рейнджерс". У чемпіонаті країни "Герта" розпочне новий рік 21 січня домашнім матчем проти "Фортуни" з Дюссельдорфа. Берлінці посідають сьоме місце в таблиці після першої половини сезону.