Дрезденське "Динамо" програло перший змагальний матч у 2024 році

Гравець "Динамо" Ларс Бюннінг (праворуч) проти Патріка Грейла з "Сандхаузена". / Фото: Robert Michael/dpa

Дрезденське "Динамо" програло свій перший змагальний матч у 2024 році і втратило місце у верхній частині таблиці.

Футбольний клуб третього дивізіону "Динамо" Дрезден програв свій перший змагальний матч 2024 року і упустив можливий стрибок на вершину таблиці. У суботу саксонці програли з рахунком 0:1 (0:1) клубу "Сандхаузен". Вирішальний гол забив Маркус Пінк (45.+1) на очах у 25 350 глядачів. Незадовго до фінального свистка жовту картку отримав гравець "Сандхаузена" Олександр Фукс (88). Динамо могло вийти на перше місце і в разі перемоги, але "Ян Регенсбург" зіграв внічию з "СВ Верл" - 1:1. У підсумку дрезденці посідають другу сходинку в таблиці та відстають від лідерів на три очки.

Дрезденці явно домінували в першому таймі та мали хороші моменти для взяття воріт завдяки Нікласу Хауптману (31') та Тому Зіммершиду (36'). Однак, до цього нешкідливі гості вийшли вперед завдяки голу Пінка незадовго до кінця першого тайму. У другому таймі SVS також майже не атакував. Натомість саксонці мали кілька шансів зрівняти рахунок. Капітана Штефана Кучке (65-та/72-га) виручив воротар SVS Ніколай Ренен, який перебував у хорошій формі, а жартівник Робін Мейсснер (78-ма) влучив у поперечину.