Дрезденські волейболістки перемогли в Штутгарті

Гравці простягають руки до волейбольного м'яча. / Фото: Уве Анспах/ dpa/symbol image

Волейболісти СК "Дрезднер" святкували другу перемогу в третьому матчі проміжного туру Бундесліги. Підопічні Олександра Вайбла у важкому поєдинку на майданчику Allianz MTV Stuttgart здобули перемогу з рахунком 3:2 (25:22, 20:25, 25:21, 20:25, 15:10). Таким чином, команда, що посідає третє місце в таблиці, здобула два важливих очки в неділю. Для команди з міста на Ельбі це був третій п'ятисетовий матч у цьому проміжному раунді.

Команда з Саксонії розпочала поєдинок з великою концентрацією і змогла дотиснути учасників Ліги чемпіонів завданнями і в атаці. Господарі, які в цій грі відпочивали без своєї виняткової гравчині Кристал Ріверс, краще ввійшли в гру в другому таймі. Вони мінімізували свої помилки, а нападник Жолієн Кноллема, зокрема, раз за разом долала блок ДСК.

У третьому сеті Дрезден відігрався з чотириочкового відставання і втримав свої нерви у вирішальній фазі. Однак у четвертому сеті Штутгарт знову посилив тиск і зрівняв рахунок. На вирішальному тай-брейку, однак, ДСК мав більший запас міцності проти чинних чемпіонів, які все ще ведуть боротьбу за вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів і фіналу Кубка, що відбудеться наступної неділі. На 125-й хвилині Лариса Вінтер своєю подачею принесла гостям перше очко.