Волейболістки СК "Дрезднер" виграли перший матч плей-офф Кубка ЦЄВ

Волейболіст у дії / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Жіноча волейбольна команда Dresdner SC успішно розпочала новий рік. У першому матчі плей-офф Кубку CEV команда обіграла "Вітеос Неучател" з рахунком 3:2.

Жіноча волейбольна команда СК "Дрезднер" також успішно розпочала новий рік на міжнародній арені. У першому матчі раунду плей-офф Кубку ЦЄВ підопічні тренера Олександра Вайбла виграли 3:2 (21:25, 25:20, 18:25, 25:18, 15:11) у чемпіонів Швейцарії "Вітеос Нойшатель" (Viteos Neuchatel UC). Таким чином, команда з міста на Ельбі має хороші шанси на вихід до чвертьфіналу, якщо здобуде ще одну перемогу у другому матчі вдома наступної середи. У разі поразки з рахунком 2:3 доля матчу вирішиться у золотому сеті.

"Це був не найкращий наш волейбольний матч, але ми витягли перемогу з вогню завдяки нашій боротьбі наприкінці. Втім, це не буде легкою прогулянкою і в другому матчі", - пояснив Вайбл.

Господині дуже потужно та цілеспрямовано розпочали матч і створили дівчатам з DSC проблеми з прийомом. В результаті клуб Бундесліги сильно відстав. Хоча в середині сету гості почали наздоганяти суперниць, але наприкінці припустилися двох невимушених помилок і програли сет. У другому таймі команда з міста на Ельбі краще знайшла свій ритм, стабілізувала прийом і змогла зрівняти рахунок у сеті. Однак у третьому сеті господарі знову контролювали ситуацію, а підопічні Вайбла були занадто пасивні. Дівчата з ДСК відігралися у четвертому сеті, а на вирішальному тай-брейку припустилися меншої кількості помилок, ніж суперниці, і виграли дуель на подачі та у відповідь.