Повідомлення завантажено...

СК "Дрезднер" програє СК "Пальмберг Шверін", ведучи в рахунку 2:0

Волейбольні м'ячі лежать у залі / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Жіноча волейбольна команда СК Дрезден розпочала другий тур Бундесліги з поразки. Команда Александера Вайбла програла 2:3 на очах у 1749 глядачів на першому місці SSC Palmberg Schwerin після того, як вела в рахунку 2:0 і втратила два матчболи.

Волейболісти СК "Дрезднер" з поразки розпочали проміжний тур Бундесліги. На очах у 1749 глядачів команда Олександра Вайбла поступилася 2:3 (25:21, 26:24, 26:28, 25:27, 7:15) на першому місці основного раунду СК "Пальмберг Шверін" після того, як вела в рахунку 2:0 і втратила два матчболи, але принаймні здобула очко.

Дрезденська команда, яка все ще залишається без двох своїх ключових гравців Сари Штраубе і Грейс Фролінг (обидві - розриви зв'язок), розпочала поєдинок з великою концентрацією і тактично добре підготувалася. На відміну від них, господарі припускалися відносно багато помилок в атаці. Як наслідок, футболістки Вайбла швидко змогли створити чітку перевагу, яку вони відстояли до кінця.

У другому таймі жінки з ДСК також тривалий час диктували умови гри, але господарі значно покращили гру і стабілізувалися у всіх елементах. Втім, у вирішальний момент дрезденки не витримали.

У третьому періоді підопічні Вайбла, яким не зовсім вдавалося підтримувати свій рівень, відставали в рахунку. Однак у завершальній фазі вони відбили три сетболи, але потім самі не змогли реалізувати два матч-пойнти. У підсумку "Шверін" зумів зрівняти рахунок у сеті - 1:2. Обидві команди нічого не дали одна одній і в четвертому періоді, причому ДСК так і не зміг впоратися з нападницею ССК Новою Маррінг (28 очок). Дрезденці знову не змогли втримати триочкову перевагу. Опір гостей був зломлений на тай-брейку, і клуб з Мекленбурга здобув свою першу перемогу в проміжному раунді після 130 хвилин.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖