СК "Дрезднер" програв перший чвертьфінальний матч "Вісбадену

Мадлен Гейтс (зліва направо), Ная Кріттенден та Сара Штраубе з DSC реагують під час матчу / Фото: Sebastian Kahnert/dpa-Zentralbild/dpa/Archivbild

Волейболісти СК "Дрезден" розпочали плей-офф з поразки від ВК "Вісбаден". Гессенці ведуть у серії з рахунком 1:0.

Волейболісти СК "Дрезднер" розпочали плей-офф з поразки. У першому чвертьфінальному матчі підопічні Олександра Вайбла несподівано поступилися 2:3 (26:28, 28:26, 25:15, 23:25, 19:21) ВК Вісбаден перед 2735 глядачами на своїй домашній арені. Тепер гессенці ведуть у серії до трьох перемог з рахунком 1:0 і можуть забезпечити собі місце в півфіналі ще однією перемогою вдома в середу, в той час як клуб з Ельби може лише виграти вирішальну гру в Дрездені у великодню неділю ввечері.

З самого початку "Вісбаден", який посів шосте місце в попередньому раунді, виставив потужну гру, продемонструвавши дуже хорошу тактику і, зокрема, діагональна нападниця Ізабелла Рапач (32 очки) раз за разом долала дрезденську оборону. У другому сеті, однак, жінки з ДСК вирвалися вперед і зрівняли рахунок, зокрема, завдяки своїй середній блокуючій Тіа Гімерсон (25 очок). Після того, як підопічні Александера Вайбла дещо виразніше домінували в третьому сеті, гессенчанки відігралися в четвертому. Шестиразові чемпіонки Німеччини з Саксонії змарнували кілька шансів на вирішальному тай-брейку, спочатку відбивши чотири матчболи суперниць, а потім не реалізувавши три власні можливості. Після 136 хвилин напруженої боротьби Таня Ґроссер реалізувала п'ятий матч-бол і здобула перемогу.