СК "Дрезднер" виграв з розгромним рахунком у команди CV Gran Canaria в Кубку європейських чемпіонів

Волейболіст грає в м'яч / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти СК "Дрезднер" виграли з рахунком 3:0 у чемпіонів Іспанії CV Gran Canaria.

Волейболістки СК "Дрезднер" успішно стартували в єврокубках. Команда тренера Олександра Вайбла виграла 3:0 (25:23, 25:21, 32:30) у чемпіонів Іспанії CV Gran Canaria в першому раунді CEV Cup. Шестиразові чемпіонки Німеччини, таким чином, забезпечили собі хороший стартовий відрізок для другого матчу, який відбудеться наступної середи на їхній власній арені.

Обидві команди час від часу обмінювалися гострими ударами. У першому сеті дівчата з DSC програвали 12:16, але відігралися і вистояли у вирішальній фазі. Це дало їм попутний вітер у другому сеті. Вони подавали з великим тиском, грали з дуже стабільного прийому, а також продемонстрували хорошу тактику в блочному захисті проти нападу Гран Канарії.

У третьому сеті ДСК заробив перший матч-бол завдяки капітанці Дженніфер Яніска - 24:21. Однак іспанки вистояли, відбивши шість розіграшів, а потім самі заробили два сетболи. Зрештою, Яніска, яка стала найкращим бомбардиром своєї команди з 16 очками, реалізувала сьомий матч-бол на 82 хвилині і забезпечила перемогу Дрездена.