Повідомлення завантажено...

СК "Дрезднер" вилетів у півфіналі DVV Cup проти Allianz MTV Штутгарт

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Мрія волейбольної команди "Дрезден" виграти сьомий кубок в історії клубу підійшла до кінця. Команда тренера Олександра Вайбла програла 1:3 (15:25, 25:23, 26:28, 13:25) чемпіонам Німеччини Allianz MTV Stuttgart у півфіналі в четвер і, таким чином, вибула з турніру.

Для волейболістів СК "Дрезднер" мрія виграти свій сьомий кубок в історії клубу завершилася. У четвер команда тренера Олександра Вайбла у півфіналі програла 1:3 (15:25, 25:23, 26:28, 13:25) чемпіонам Німеччини "Альянц МТВ Штутгарт" і таким чином вибула з турніру. До цього клуб дев'ять разів виходив у фінал Кубка DVV.

Дрезденська команда спочатку взагалі не змогла увійти в гру перед 2233 глядачами на своїй домашній арені, в той час як тактично добре підготовлені гості атакували з пресингом і забивали майже за власним бажанням. Втім, у другому таймі жінки "ДСК" краще боролися за перемогу. Вони стабілізувалися, а заміна Лариси Вінтер на Сару Штраубе додала нового імпульсу. Глядачі стали свідками відкритого обміну ударами з кращим кінцем на користь Дрездена.

Обидві команди нічого не дали одна одній і в третьому періоді. Жодна з команд не змогла рішуче відірватися. Після того, як DSC не зміг реалізувати два сетболи, чемпіони взяли сет 2:1. Підопічні Вайбла вже не змогли нічого протиставити грі та атакувальній потужності виняткової гравчині Штутгарта Крістал Ріверс.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖