СК "Дрезднер" впевнено перемагає ВК "Вісбаден

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Жіноча волейбольна команда СК Дрезден здобула впевнену перемогу над ВК Вісбаден і захистила своє третє місце в Бундеслізі.

Жіноча волейбольна команда СК "Дрезден" виграла свій останній матч перед Різдвом у ВК "Вісбаден" з рахунком 3:0 (25:15, 25:18, 25:21). Таким чином, підопічні Александера Вайбла здобули дев'яту перемогу в одинадцятому турі Бундесліги і зберегли за собою третє місце.

Дрезденки з великою концентрацією зіграли в перших двох сетах перед 2 812 глядачами. Вони потужно подавали, дуже варіативно забивали зі стабільного прийому, а також були уважними в захисті на блоці та на майданчику. Гості з Гессена не змогли знайти жодного рішення в атаці проти тактично добре організованих жінок DSC, а також допустили занадто багато легких помилок.

Концентрація дрезденської команди дещо знизилася на початку третього сету. Вісбаденці скористалися цією можливістю, кинули всі сили на матч, додали в атаці і до середини сету вели з відривом у два-три очки.

Але потім ДСК розпочав камбек, і перемога була забезпечена завдяки подачі Лєни Лінке, яка вийшла на заміну. Найрезультативнішим бомбардиром стала Грейс Фролінг, яка також була визнана найціннішим гравцем.