Повідомлення завантажено...

"Дрезден" виграв східне дербі у "VfB Suhl Lotto Тюрінген

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти СК "Дрезден" здобули перемогу після напруженої боротьби проти VfB Suhl Lotto Thüringen у захоплюючому східному дербі

Волейболісти СК "Дрезден" здобули перемогу у другому східному дербі проміжного туру Бундесліги. Після поразки 2:3 у Шверіні команда, яку тренує Олександр Вайбл, виграла свій перший домашній матч проти VfB Suhl Lotto Thüringen 3:2 (25:23, 25:18, 22:25, 20:25, 15:10) у суботу, відсвяткувавши першу перемогу в цьому раунді, на американських гірках.

Дрезденська команда диктувала умови гри перед 2418 глядачами у перших двох сетах, зокрема, завдяки потужній грі на подачі, різноманітним атакам та надійному захисту. Александер Вайбл також вперше повернув на майданчик Сару Штраубе та Грейс Фролінг, які кілька тижнів тому зазнали розривів зв'язок на ногах.

Втім, третій період пройшов у рівній боротьбі, оскільки "Зюль" все краще і краще входив у гру, в той час як підопічні Вайбла не зовсім змогли втримати свій рівень. Тим не менш, ДСК вже вів 17:12. Коли дрезденська команда збилася з ритму через низку замін, гостям вдалося зрівняти рахунок у сеті і перенести імпульс у четвертий період. Однак на вирішальному тай-брейку господарі знову змогли продемонструвати свої сильні сторони і реалізували свій перший матч-пойнт для перемоги на 118 хвилині.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖