СК "Дрезднер" виграв 3:0 у "ВК Нойвід

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти СК Дрезден виграли 3:0 у ВК Нойвід і святкують свою десяту перемогу поспіль.

Жіноча волейбольна команда СК Дрезднер виконала своє обов'язкове завдання на майданчику VC Neuwied, здобувши перемогу з рахунком 3:0 (25:17, 25:17, 25:22) в командній манері. Це була десята перемога шестиразових чемпіонів Німеччини у всіх змаганнях поспіль. Тепер клуб "Ельба" зустрінеться в середу з SSC Palmberg Schwerin в Кубку Європи CEV в матчі, який відбудеться в Німеччині.

Гості з самого початку диктували хід поєдинку перед 190 глядачами з нижньої частини таблиці, які все ще не мають очок, за допомогою потужних подач і атак, а також надійного блокування і захисту.

Тренер DSC Олександр Вайбл дав шанс блиснути кільком гравцям зі своєї другої лінії по ходу матчу. Після впевненої перемоги 21:9 у другому періоді вони дещо втратили ритм, але все ж таки забезпечили собі лідерство в сеті 2:0.

У третьому періоді гравці ДСК припустилися кількох помилок, в той час як "Нойвід" грав мужньо. Тривалий час рахунок залишався рівним, але дрезденки не втратили самовладання у завершальній фазі, і на 69-й хвилині блок Лєни Лінке на третьому матч-пойнті поставив остаточну крапку на табло.