СК "Дрезднер" вийшов до наступного раунду Кубка CEV

Волейболіст грає в м'яч / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти СК "Дрезднер" вийшли до наступного раунду європейського Кубку CEV.

Волейболісти дрезденського СК вийшли до наступного раунду європейського Кубку CEV. У вівторок ввечері команда тренера Олександра Вайбла перемогла у другому матчі на майданчику SSC Palmberg Schwerin з рахунком 3:1 (16:25, 25:22, 25:21, 25:20). Після того, як ельбський клуб вже виграв перший матч з рахунком 3:0, гостям було достатньо виграти два сети, щоб пройти далі.

Дрезденська команда вийшла на матч з великим гандикапом, оскільки постійна ліберо Олександра Єгдіч була змушена знятися з гри через лихоманку. Її замінила 18-річна Лотта Гертц. У першому сеті команда з міста на Ельбі все ще виглядала абсолютно розгубленою і знервованою, ніяк не могла знайти ритм і допускала багато невимушених помилок.

Втім, у другому сеті ситуація переломилася. Команда Вайбла стабілізувала свою атакувальну гру, подавала під тиском, і Сара Штраубе тепер могла використовувати своїх нападників різними способами. Діагональна нападниця Грейс Фролінг, зокрема, значно покращила свою гру. На чолі з капітаном Дженніфер Яніскою Дрезден продемонстрував сильну гру, перш ніж Фролінг поставила останню крапку. Таким чином, шестиразові чемпіонки Німеччини пройшли до наступного раунду. Це був 13-й успіх DSC у всіх змаганнях поспіль. Обидві команди знову зіграють між собою на тому ж стадіоні в суботу в матчі Бундесліги.