6:4 проти "Ізерлона": берлінський "Айсберен" кваліфікувався до КХЛ

Берлінський футболіст Лео Пфьодерль радіє після забитого голу / Фото: Andreas Gora/dpa

Берлінський "Айсберен" відстояв своє лідерство на вершині таблиці Німецької хокейної ліги (DEL) і достроково забезпечив собі кваліфікацію до хокейної ліги чемпіонів (CHL). У неділю ввечері столична команда обіграла "Ізерлонських півнів" з рахунком 6:4 (1:0, 2:2, 3:2) і забезпечила собі принаймні друге місце після основного раунду. Два м'ячі забив Леонхард Пфьодерль, а у складі берлінців відзначилися Зак Бойчук, Марсель Ноебельс, Фредерік Тіффельс та Мануель Відерер.

Перед 14 019 глядачами на Арені на Остбанхофі господарі явно переважали в дебюті зустрічі, але реалізували лише один зі своїх численних гольових моментів. Після пасу від Пфьодерля Бойчук забив свій 23-й гол у сезоні. Берлінська команда збільшила свою перевагу незабаром після першої перерви. Знову Пфьодерль віддав гольову передачу, цього разу відзначився Ноебельс. Гостям вдалося зрівняти рахунок завдяки зусиллям Еміля Квааса, але Пфедерль відновив відставання трохи пізніше, коли столична команда грала в овертаймі. Однак Хантер Шинкарук повернув "Ізерлон" у гру.

Через 29 секунд після початку фінального періоду Тіффельс забив четвертий гол у ворота берлінців. Нападник "Ізерлона" Тайлер Боланд своїм голом на короткий час знову зробив гру захоплюючою, перш ніж Відерер і Пфьодерль знову забезпечили перемогу столичній команді. Чарлі Янке забив для гостей, щоб завершити рахунок.