Дрезденські волейболісти змушують грати третю партію

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти СК "Дрезден" поки що відвернули достроковий виліт з плей-офф Бундесліги. Після мінімальної домашньої поразки 2:3 минулої суботи команда тренера Олександра Вайбла виграла другий чвертьфінальний матч на майданчику VC Wiesbaden з розгромним рахунком 3:0 (25:22, 25:20, 25:18). Таким чином, команда з міста на Ельбі призначила вирішальну третю гру в серії до трьох перемог. Ставши третіми в попередньому раунді, шестиразові чемпіони Німеччини в суботу знову приймають на своєму майданчику команду, що посіла шосте місце.

З самого початку гості з Дрездена диктували гру перед 1876 глядачами потужними завданнями, а також забивали більш варіативно, ніж у першій зустрічі, на цей раз зі стабільного прийому. Гості також були тактично добре налаштовані на блоці та в захисті майданчика. Команда Вайбла не втрачала самовладання в напружених ситуаціях і грала з високим рівнем контролю. Після того, як гессенці програли другий сет, їхній опір був зломлений. DSC реалізував свій другий матч-пойнт на 82 хвилині.