Дрезденські волейболісти виборюють дванадцяту перемогу

Тренер дрезденської команди Олександр Вайбл дає вказівки. / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa

Волейболістки СК "Дрезднер" виконали своє обов'язкове завдання у восьмому турі Бундесліги і виграли 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:15) у досі безпрограшних "Дам в чорному Аахені". Таким чином, команда головного тренера Олександра Вайбла святкувала свою дванадцяту перемогу поспіль у всіх змаганнях. Другий матч раунду 16 Кубка CEV у Шверіні вже запланований на вівторок.

Дрезденська команда на старті намагалася знайти свій ритм перед 2 833 глядачами. Після важкого матчу Кубка CEV проти "Шверіна" в середу гравці "Вайбла" виглядали трохи втомленими фізично і психологічно і допускали занадто багато легких помилок.

Дрезденки покращили гру в другому таймі, подавали з більшим напором, стабілізували прийом і захист, а також були більш ефективними в атаці. Дві серії подач Грейс Фролінг та Сари Штраубе забезпечили їм вирішальну перевагу. У третьому періоді господарі також лідирували на п'ять очок, але "Аахен" відігрався. Однак команда ДСК не втратила самовладання у вирішальний момент і домінувала в четвертому періоді завдяки потужній грі, а також діючи більш послідовно і на вищому рівні, ніж суперники, в прийомі та захисті. Перемога була здобута на 97 хвилині.