Nachrichten werden geladen...

Дрезденське "Динамо" програло домашній матч дортмундській "Боруссії" II.

Гравець "Динамо" Якоб Леммер лежить на землі після того, як змарнував свій шанс / Фото: Robert Michael/dpa

Клуб третього дивізіону "Динамо" Дрезден також програв свій другий домашній матч у 2024 календарному році.

Футбольний клуб третього дивізіону "Динамо" Дрезден також програв свій другий домашній матч у 2024 календарному році. Саксонці пізно ввечері в неділю поступилися з рахунком 2:1 (0:1) дортмундській "Боруссії-2". Родней Елонго-Йомбо (23') несподівано вивів гостей вперед. Голкіпер БВБ Сілас Острзінськ (65') не зміг зрівняти рахунок. У метушливій заключній фазі джокер Самуель Бамба (86) вивів аутсайдерів на шлях до перемоги.

Господарі розпочали гру з великою кількістю моментів. Якоб Леммер (28) та Лука Геррманн лише трохи не вистачило, щоб вийти вперед. БВБ, зі свого боку, почав атакувати лише тоді, коли задня лінія дрезденців припустилася грубої помилки. Гол Елонго-Йомбо став першим і єдиним гольовим моментом гостей у першому таймі. У другому таймі SGD продовжував домінувати на полі. Після зрівняння рахунку в перерві події переросли у фінальну фазу. На 86-й хвилині Ніклас Хауптманн з Дрездена не влучив у стійку в декількох метрах від воріт, а Бамба в контратаці оформив домашню поразку.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖