Невдалий постріл з положення лежачи: Лялька не має шансів у переслідуванні

Німецька команда стоїть разом після гонки в Обергофі. / Фото: Martin Schutt/dpa

Норвежці домінують у гонці переслідування біатлоністів в Обергофі. Натомість місцеві герої мають великі проблеми на стрільбищі.

Бенедикт Долл не зміг скористатися своєю хорошою стартовою позицією на етапі Кубка світу з біатлону в Оберхофі і сильно відстав після невдалої стрільби лежачи. Після успіху в спринті напередодні, 33-річний спортсмен фінішував дванадцятим у суботній гонці переслідування з п'ятьма промахами та відставанням у 1:28.9 хвилини. "Це не має нічого спільного з невезінням. Це була просто максимальна дурість. Я дуже роздратований. Це було технічно погано зроблено", - сказав Долл в ефірі ARD.

Перемогу між собою розіграли норвежці. Разом з переможцем, який вперше переміг, Ендре Стрьомсхаймом (2 промахи), Стурлою Хольмом Лаегрейдом (2), Йоганнесом Дале-Скьєвдалом (1), Тар'єєм Бьо (3) і Йоганнесом Тінгнесом Бьо (4), п'ятеро з них фінішували в першій п'ятірці.

Німецький спортсмен Йоганнес Кюн був найкращим перед рідною публікою, посівши восьму сходинку. Він допустив два промахи на стрільбищі. "Загалом це було добре, але інші були просто кращими", - сказав Кюн. З німців у стрілецькій гонці покращили свої результати лише Філіп Хорн (3) та Роман Ріс (2), які фінішували 13-м та 14-м, а Юстус Штрелоу (1) перетнув фінішну лінію на 16-му місці. Філіп Наврат також мав проблеми на стрільбищі. Він промахнувся шість разів і опустився з одинадцятого місця на 22-е.

Долл почав гонку разом з Лаегрейдом і переможцем, але вже на першій стрільбі промахнувся по трьох мішенях. У другому раунді йому також довелося відстріляти два додаткових патрони. Лише завдяки бездоганній стрільбі стоячи він повернувся на перше місце.