Повідомлення завантажено...

ВК Біттерфельд-Вольфен втрачає місце у півфіналі кубка

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейбольна команда ВК "Біттерфельд-Вольфен" втратила місце у півфіналі Кубку DVV. Команда з Саксонії-Ангальт програла в суботу на 81-й хвилині матчу супернику з Бундесліги "Люнебургу" з рахунком 1:3 (12:25, 25:22, 12:25, 17:25) і таким чином не змогла взяти реванш за поразку 0:3 у домашньому матчі Бундесліги шість днів тому.

Після розгромної поразки в першому раунді гості додали в грі, перетворили відставання 3:7 на 18:14 у другому сеті і втримали перевагу. Однак люнебуржці не дозволили зрівняти рахунок 1:1 і в наступних двох партіях реалізували свою індивідуальну перевагу. Другий матч-бол для господарів реалізував Ян Ніклас Бьоме, який був визнаний найкращим гравцем матчу.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖