ВК Біттерфельд-Вольфен програв домашній матч проти SWD powervolleys Düren

Гравець у дії / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти VC Bitterfeld-Wolfen програли передостанній домашній матч проти SWD powervolleys Düren у трьох сетах.

Волейболісти ВК "Біттерфельд-Вольфен" програли передостанній домашній матч сезону. Нещодавно підвищена в класі команда поступилася в неділю після 80 хвилин матчу "Пауерволейс Дюрен" з п'ятого місця SWD у трьох сетах з рахунком 20:25, 21:25 і 27:29. Найбільшу роль в успіху гостей зіграв Петро Спулак, який був визнаний найціннішим гравцем матчу. Незважаючи на дванадцяту поразку в сезоні, команда з Саксонії-Ангальт зберегла за собою сьоме місце в таблиці.

Хозяева поля спочатку краще стартували в перших двох турах, ведучи в рахунку 8:6 і 8:7 відповідно. Однак потім клуб з Дюрена перехопив ініціативу, особливо блискуче зігравши на блоці і набравши в підсумку 26 очок. Господарі за весь матч змогли реалізувати лише 15 вдалих блоків. У третьому сеті господарі вже поступалися 12:16, але потім розпочали камбек і скоротили відставання до 20:21. Однак цього не вистачило для перемоги в сеті над "Дюреном", який виявився розумнішим у вирішальних фазах.