ВК "Біттерфельд-Вольфен" програв "Геліос Грізліс Гізен

Руки тягнуться до м'яча / Фото: Silas Stein/dpa

Волейболісти ВК Біттерфельд-Вольфен програли свій домашній матч проти Геліос Грізліс Гізен (13:25, 22:25, 26:24, 20:25) і таким чином зазнали третьої поразки поспіль у неділю.

Волейболісти ВК Біттерфельд-Вольфен програли свій домашній матч проти Геліос Грізліс Гізен (13:25, 22:25, 26:24, 20:25) і таким чином зазнали третьої поразки поспіль у неділю. Незважаючи на це, команда з Саксонії-Ангальт, що підвищилася в класі, все ще знаходиться на сьомому місці в середині першого дивізіону. Команда з Гізена піднялася на третє місце завдяки своїй 13-й перемозі в сезоні, в якій головну роль зіграв Міхаель Ахі, визнаний найціннішим гравцем.

Новоспечена команда не мала жодних шансів у першому сеті і постійно відставала в рахунку і в другому. У третьому сеті господарі змогли переломити хід гри завдяки надихаючому фінішу за рахунку 9:13 в середині партії і виграти гру. Однак у четвертому сеті "Гісен" захистив свою перевагу 16:8 і не дозволив загальній перемозі вислизнути з рук після 101 хвилини.