Повідомлення завантажено...

VC Bitterfeld-Wolfen впевнено перемагає Grizzlys Giesen

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболістки ВК Біттерфельд-Вольфен явно програли свій перший матч у чвертьфіналі плей-офф проти MVP Геліоса Грізліса Гізена. Команда з Саксонії-Ангальт зазнала поразки в трьох сетах (18:25, 14:25, 15:25) після 67 хвилин гри проти команди, яка посіла друге місце в основному раунді в суботу. Міхаель Ахі, який був визнаний найціннішим гравцем матчу, реалізував перший матч-бол для гостей з Нижньої Саксонії. Другий матч серії "Best of Three" відбудеться наступної п'ятниці (19.30) в Гільдесгаймі.

Господарі змогли вистояти лише у стартовій фазі трьох сетів. У другому сеті гра залишалася відкритою до рахунку 7:7. Потім Гізен відірвався до 9:18. Навіть у третьому сеті перевага господарів з рахунком 8:5 була недостатньою для перемоги в сеті. Господарі не змогли нічого протиставити більшій проникаючій силі нижньосаксонців в атаці.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖