ВК Біттерфельд-Вольфен здобув перемогу над ССК Баден Воллейс Карлсруе

Гра у волейбол / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa

Волейболісти ВК "Біттерфельд-Вольфен" виграли виїзний матч проти ВК "Баден Воллейс" Карлсруе з рахунком 3:2 і вийшли на друге місце в турнірній таблиці.

Волейболісти ВК "Біттерфельд-Вольфен" стрясають Бундеслігу. У вівторок підопічні тренера Алессандро Лоді перемогли в гостях баденський "Баден Воллейс" з Карлсруе з рахунком 3:2 (25:23, 19:25, 25:27, 25:22, 15:12). Команда з Біттерфельда реалізувала свій третій матч-бол на 126 хвилині. Здобувши третю перемогу в третьому матчі, новоспечена команда піднялася на друге місце в таблиці.

Після перемоги в першому сеті гості втратили нитку гри і поступилися два сети поспіль. Однак, як і під час перемоги 3:2 у Дахау, біттерфельдці продемонстрували сталеві нерви, щоб переломити хід поєдинку.