VC Bitterfeld-Wolfen виграє у ASV Dachau

Волейболіст грає в м'яч / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти ВК Біттерфельд-Вольфен закріпили своє сьоме місце в Бундеслізі другою перемогою поспіль. Юліан Хойєр був визнаний найціннішим гравцем матчу.

Волейболісти ВК Біттерфельд-Вольфен закріпили за собою сьоме місце в Бундеслізі другою перемогою поспіль. Підопічні тренера Алессіо Лоді у вівторок на очах у 300 глядачів у Бернштайнхалле у Фрідерсдорфі взяли гору в трьох сетах (25:22, 25:20, 25:21) над командою ASV Dachau. Юліан Хойєр, який був визнаний найціннішим гравцем матчу, відіграв найбільшу роль у шостій перемозі в сезоні.

Господарі не дозволили збентежити себе в першому домашньому матчі року. Наріжним каменем для подальшого впевненого успіху стала перемога в першому сеті. Господарі домінували у другому, а також мали кращі нерви у важкому третьому сеті. Біттерфельдці подолали відставання в рахунку 15:16 і забезпечили собі чудовий початок нового року з рахунком 6:2 після 19:19.