VC Bitterfeld Wolfen святкує другу перемогу в цьому році

Волейбольні м'ячі лежать у залі / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

ВК Біттерфельд Вольфен святкував другу перемогу у своєму другому матчі в цьому році. Сьоме місце в таблиці закріпилося.

VC Bitterfeld Wolfen святкував другу перемогу у своєму другому матчі цього року. Підопічні тренера Алессіо Лоді вийшли вперед після 106 хвилин гри з командою FT 1844 Фрайбург, яка посідає восьме місце, і виграли 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:17), закріпившись на сьомій сходинці в турнірній таблиці. Логан Хаус з Біттерфельда був визнаний найціннішим гравцем.

Після вдалого старту і рахунку 1:0 гості вже в другому таймі були на шляху до перемоги. Однак команда з Брайсгау вирвала перемогу в сеті з рахунком 5:0 з 20:21 по 25:21. Однак команда з Біттерфельда не опустила голову і зламала моральний дух суперників, вигравши третій сет. У четвертому сеті гості швидко вийшли вперед 9:4, збільшили свою перевагу до 12:5 і вже не випустили з рук сьому перемогу в сезоні.