Syntainics MBC виходить з порожніми руками після сильного виступу

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Swen Pförtner/dpa/Symbolic image

Баскетболісти Syntainics MBC не змогли набрати жодного бонусного очка в боротьбі за збереження прописки в лізі. У неділю клуб з Вайсенфельса перед рідними вболівальниками програв матч проти берлінської "Альби" з рахунком 67:76 (37:38). Незважаючи на 20-ту поразку в сезоні, МБК все ще має дві перемоги над зоною вильоту. Метт Томас (16), Джастін Бін (13), Кресімір Нікіч (11) і Тім Шнайдер (10) відіграли найбільшу роль в успіху команди, яка посіла третє місце. У складі господарів найбільше очок набрали Джонатан Стоув (16), Чарльз Каллісон (15), Вінс Едвардс (11) та Мартін Бройніг (10).

Господарі краще розпочали матч і завершили першу чверть з рахунком 22:16 на свою користь. Однак потім гра переломилася. Фаворити зробили ривок 14:2 і вийшли вперед 30:24, а на 24-й хвилині були попереду 46:39. Однак клуб з Вайсенфельса не дав себе розслабити і переломив хід гри в третій чверті. Заключна десятихвилинка розпочалася за переваги МБК - 54:53. У заключному відрізку "Альбатроси" додали у швидкості і вирвали перемогу 68:61 (34') - 73:65 (39'). Берлінці виграли насамперед завдяки своїй перевазі під щитами, зібравши 16 підбирань у нападі, в той час як МБК - лише два. Таким чином, фаворити також змогли компенсувати свій слабкий відсоток влучань з гри - лише 35 відсотків проти 43 відсотків у Вайсенфельса.