Повідомлення завантажено...

СК DHfK Лейпциг програє 28:37 берлінському Фюхсе

Лукас Кшикалла з Лейпцига реагує / Фото: Ronny Hartmann/dpa-Zentralbild/dpa

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig зазнала чергової поразки. Вони програли з рахунком 28:37 берлінському "Фюче".

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig зазнала четвертої поспіль поразки в Бундеслізі наприкінці сезону. У п'ятницю ввечері команда тренера Рунара Сігтрігссона не мала жодних шансів проти берлінського "Фюхсе", що посідає друге місце, і програла з розгромним рахунком 28:37 (9:18) на очах у 8317 глядачів. В останній грі перед перервою на чемпіонат Європи Вігго Крістьянссон і Матей Кліма стали найкращими бомбардирами SC DHfK, який з 15:23 очками опустився на одинадцяте місце.

Лейпцизький клуб добре розпочав гру і вийшов вперед 3:2 (4-а хвилина) після голу екс-берлінця Тіма Маттеса. Однак після цього стали чітко помітні слабкі сторони SC DHfK в позиційній атаці. Гості також виявили серйозні проблеми з відходом назад, що дозволило Берліну забити багато легких голів на контратаках.

Претенденти на титул зробили ривок 11:1 і на 20-й хвилині вийшли вперед 13:4, перш ніж Крістьянссон завершив майже одинадцятихвилинну гольову засуху для Лейпцига, який був повністю приголомшений. Команда Сігтрігссона дещо стабілізувалася до перерви, але Берлін постійно контролював ситуацію.

Після перезавантаження гості стали набагато більше проникати в атаку, але також виграли від того, що "Лисиці" більше не грали з максимальною послідовністю в захисті. До 56-ї хвилини "Лейпциг" відігрався до 26:31, а потім господарі забили чотири м'ячі поспіль, щоб розвіяти останні сумніви в заслуженій домашній перемозі.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖