Preuß виривається на друге місце - Braisaz-Bouchet перемагає

Франциска Преус з Німеччини на трасі / Фото: Martin Schutt/dpa

Німецькі біатлоністки все ще в хорошій формі. Франциска Преус втретє за зиму приходить другою. Вона знову близька.

Біатлоністка Франциска Преус фінішувала другою в спринті на своєму домашньому етапі Кубка світу в Обергофі, забезпечивши собі третій подіум в сезоні. 29-річна спортсменка в п'ятницю пройшла без штрафних кіл і після 7,5 кілометрів лише на 4,4 секунди випередила лідера загального заліку Кубка світу Жюстін Бреза-Буше з Франції. 0,2 секунди від баварки відстала француженка Софі Шово, яка посіла третє місце.

Бреза-Буше навіть компенсувала два штрафних кола і 24,1 секунди відставання від Преус після другої стрільби завдяки видатному найкращому результату на очах у 12 000 вболівальників. Шово також майже надолужила відставання у 16,4 секунди від Преус.

Це означає, що Преус все ще чекає на свою першу за п'ять років перемогу в Кубку світу, але цього разу їй пощастило і щодо Шово. Цієї зими їй не вистачило 0,1 і 0,3 секунди до тріумфу в стартовій гонці в Естерсунді, де вона посіла друге місце в індивідуальній гонці і гонці переслідування відповідно.

Пройс виходить в суботу на переслідування (14:40/ARD) з багатообіцяючої стартової позиції. Це стосується також Яніни Хеттіх-Вальц та Ванесси Фойгт, які також виглядають бездоганно.