Лейпцизькі футболістки програли у Вольфсбурзі з великим рахунком

Александра Попп з "Вольфсбурга" та Дженні Гіпп з "Лейпцига" борються за м'яч / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Лейпциг зазнав очікуваної поразки від Вольфсбурга і, таким чином, не може досягти подальшого прогресу в таблиці.

Жіноча команда "РБ Лейпциг" зазнала чергової поразки після трьох ігор без поразок. Клуб Бундесліги програв з рахунком 4:0 (0:2) "Вольфсбургу", який посідає друге місце в турнірній таблиці. У складі "Вольфсбурга" забивали Марина Хегерінг (24-а хвилина), Юле Бранд (40-а, 89-а) та Свейндіс Йонсдоттір (56-а).

Лейпцизька команда явно поступалася "Вовкам" протягом усього матчу. Після подачі кутового від Свеньї Хута кіпер РБ Ельвіра Герцог проскочила повз м'яч, і Марині Хегерінг залишалося лише замкнути подачу. На 40-й хвилині Юле Бранд реалізувала передачу Олександри Попп. На перерву "Вовки" могли вести з набагато більшим відривом, але змарнували кілька моментів. На 55-й хвилині хід, який призвів до рахунку 2:0, повторився, але Юле Бранд змарнувала ще один чудовий шанс. Однак через кілька секунд Свейндіс Йонсдоттір забив переможний м'яч (56'). Незадовго до кінця Юле Бранд забила фінальний гол.