Повідомлення завантажено...

Протест фанатів у Лейпцигу: матч "РБ" - "Юніон" перервано

Янік Хаберер (зліва направо), Крістофер Тріммель, Лукас Тусар і Алекс Крал з профспілки "Юніон Берлін" святкують / Фото: Андреас Гора/dpa

Прихильники "Союзу Берлін" кидають предмети на поле в Лейпцигу. Втім, перерва порівняно коротка.

Матч Бундесліги між РБ Лейпциг та 1 ФК Юніон Берлін був ненадовго перерваний на 26-й хвилині. З фан-сектору "Юніон" на поле полетіли маленькі м'ячики або предмети, схожі на кульки чи фляги, які були кинуті на поле. Стюарди та обслуговуючий персонал кинулися збирати ці предмети, перш ніж арбітр Марко Фріц відновив матч за рахунку 1:0 на користь саксонців. Як і на інших стадіонах у вихідні, вболівальники протестували проти угоди з інвесторами Німецького футбольного союзу (DFL).

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖