Динамо Дрезден опустилося в нижню частину таблиці

Тренер "Динамо" Маркус Анфанг стоїть на узбіччі / Фото: Robert Michael/dpa

Невдовзі після 71-го дня народження клубу "Динамо" упустило знак оклику в боротьбі за підвищення в класі. У дрезденського "Фрайбурга ІІ", якому загрожував виліт, команда здобула лише одне очко. Критика на адресу тренера триває.

Дрезденське "Динамо" не змогло скористатися помилками своїх суперників у боротьбі за підвищення в класі у 3-й футбольній лізі. У неділю ввечері саксонці зіграли внічию 1:1 (1:1) з ФК "Фрайбург II", що знаходиться в нижній частині таблиці. Том Циммершид (28) вивів гостей вперед, але Ян Штурм (41) з Фрайбурга зрівняв рахунок ще до перерви.

Чорно-жовті з самого початку домінували на полі. Хороші нагоди відзначитися мали Якоб Леммер (3), Пауль Вілл (9) та Зіммершид (27). Саме останній був винагороджений за свою старанність голом у дебюті матчу. Незадовго до перерви зрівняли рахунок після розіграшу стандарту. Капітан "Дрездена" Штефан Кучке виконав подачу з кутового в центр і відбив удар Штурма на шляху голкіпера Кевіна Бролла.

У другому таймі SGD продовжував домінувати в грі протягом тривалих періодів і мав більше моментів. Однак команда тренера Маркуса Анфанга не змогла конвертувати це в голи і важливі очки в боротьбі за підвищення в класі. Поразка з рахунком 2:0 від лідера ліги "Прейсен Мюнстера" проти "Ульма" дозволила "Динамо" повернутися на третє місце в плей-офф за вихід у вищу лігу. Втім, справжнього затишшя в дискусіях про "Анфанг" після відсутності чергової перемоги не спостерігається.