"Баварія" перемогла 1. ФК "Саарбрюкен" - 1:0 проти дрезденського "Динамо

Жести гравця "Динамо" Якоба Левальда / Фото: Robert Michael/dpa

1. ФК "Саарбрюкен", який нещодавно переміг мюнхенську "Баварію", завдав дрезденському "Динамо" першої поразки в семи матчах.

"Баварія" перемогла 1-й ФК Саарбрюккен і завдала дрезденському "Динамо" першої поразки в семи матчах. Футбольний клуб третього дивізіону програв у неділю матч-відповідь проти 1. FC Saarbrücken з рахунком 0:1 (0:1) у 3-й футбольній лізі, але все ще залишається на вершині турнірної таблиці. Кай Брюнкер забив вирішальний гол перед 14 352 глядачами на стадіоні "Людвігспаркштадіон" на 41-й хвилині.

На дев'ятій хвилині "Саарбрюккен" мав перший чудовий шанс вийти вперед. Брюнкер опинився один перед воротами "Динамо", але пробив повз них. Після цього гра була рівною, поки Брюнкер не отримав свій другий шанс незадовго до перерви. Після навісної передачі від Калоджеро Ріццуто Брюнкер (41) цього разу зміг замкнути подачу головою.

У другому таймі обидві команди чергували небезпечні дії у штрафному майданчику. Загалом гра стала набагато інтенсивнішою. Дрезденці посилили тиск, особливо в останні чверть години, і ледь не зрівняли рахунок завдяки голу Якоба Леммера на 76-й хвилині. Ельбський клуб також мав шанс зрівняти рахунок на 90-й хвилині, але голкіпер ФКШ Тім Шрайбер здійснив блискучий сейв. Незважаючи на кілька небезпечних ситуацій, "Динамо" не змогло зрівняти рахунок за одинадцять хвилин компенсованого часу і зазнало поразки після чотирьох перемог поспіль.