Аугсбург здобув перемогу над виснаженою командою Фрайбурга

Фредрік Єнсен з "Аугсбурга" (ліворуч) в атаці проти Вінченцо Гріфо з "Фрайбурга" (праворуч) / Фото: Tom Weller/dpa

Грипоподібна інфекція не заважає Крістіану Штрайху тренувати свій клуб "Фрайбург" в Аугсбурзі. Після вражаючої демонстрації сили проти "Ленса" в Лізі Європи він зазнає поразки.

Усього через 72 години після надзвичайно емоційної нічиєї в 1/8 фіналу Ліги Європи ФК "Фрайбург" зазнав поразки в чемпіонаті від свого улюбленого суперника ФК "Аугсбург". Тренер Крістіан Штрайх, ослаблений грипоподібною інфекцією, побачив, як його команда програла 2:1 у неділю ввечері після того, як вела в рахунку 1:0 по перерві.

"Ми втратили багато енергії в четвер, і це коштувало нам сил, - сказав Гріфо в ефірі DAZN. "Аугсбург" все більше пресингував, і "ми не знайшли жодних рішень".

Захисник Фелікс Удуохай (72-а хвилина) та Арне Енгельс (81-а), який вийшов на заміну, переломили хід гри своїми голами для ФКА, які енергійно побігли після перерви і піднялися на одинадцяте місце в таблиці Бундесліги, здобувши першу домашню перемогу в 2024 році.

"Ми були кращою командою протягом 90 хвилин, це було лише питанням часу, коли ми зробили рахунок 1:1, і тоді ми зрозуміли, що можемо переломити хід гри, - сказав Ермедін Демірович: - Ми хочемо продовжувати йти вперед, і тоді ми можемо продовжувати дивитися вгору".

Вінченцо Гріфо вивів гостей вперед на 19-й хвилині, реалізувавши пенальті. Довгий час це виглядало як сьома перемога "Фрайбурга" поспіль над "ФКА". Після 120-хвилинного поєдинку проти РК "Ленс", в якому "Фрайбург" перетворив дефіцит 2:0 на перемогу 3:2 після додаткового часу в четвер увечері, у гостей занадто рано закінчилося пальне перед 28 894 глядачами на "Аугсбург Арені".

Перший гол став подарунком від господарів, коли професіонал ФКА Фредрік Йенсен нестримно вдарив Гріфо по нозі у штрафному майданчику. Реальної загрози там не було. Гріфо холоднокровно пробив у лівий кут воріт. Штрайху довелося замінити Лукаса Кюблера, який отримав травму стегна, в захисті на Маттіаса Гінтера ще до перерви.

"Аугсбург" міг переломити хід гри вже на початку зустрічі. Яго влучив у стійку на 3-й хвилині після передачі Рубена Варгаса - не пощастило! Тренер Джесс Торуп бачив, що його команда переважно йшла вперед, часто підштовхувана спритним Варгасом. Не вистачало лише успішного завершення. Удар Варгаса зі штрафного пролетів вище воріт (44'). Філіп Тіц не влучив у ворота (50'). Занадто багато подач і кутових були неефективними.

Але потім Аугсбург був винагороджений після того, як голкіпер СК Ноа Атуболо зробив кілька сильних сейвів. Потім Удуохай відбив удар Тіца. А "Енгельс" забив після чудової підготовчої роботи Ермедіна Деміровича. Арне Майєр влучив у стійку, і ще трохи і було б 3:1.

"Ми спробували все, кинули все, що могли. Але знову пропустили занадто легко. Це гірко, тому що ми хотіли б знову забити в Бундеслізі", - сказав Крістіан Гюнтер з "Фрайбурга".