Messages are loaded...

ФК "Ерцгебірге Ауе" перемагає "ВФБ Любек" і наближається до місць у вищій лізі

Сірникові кульки лежать на траві / Фото: Swen Pförtner/dpa/Symbolic image

ФК "Ерцгебірге Ауе" наблизився до місць у групі підвищення в класі завдяки перемозі над "ВФБ Любек" з рахунком 2:0.

ФК Ерцгебірге Ауе наблизився до місць у третьому дивізіоні, що забезпечують йому підвищення в класі. Через три дні після прикрої поразки 1:0 від "Сандхаузена" підопічні тренера Павла Дотчева здобули важку перемогу 2:0 (1:0) над "ВФБ Любеком" наприкінці англійського тижня.

Голкіпер "Ауе" Марсель Бер вивів господарів вперед вже на 14-й хвилині перед 6219 глядачами на стадіоні "Ерцгебіргштадіон" у суботу. Мірнес Пепіч забезпечив перемогу на 90-й хвилині, реалізувавши пенальті для господарів, які залишилися вдесятьох з 56-ї хвилини після того, як Корбіану Бургеру була показана червона картка за екстрене гальмування. Після 23 турів "Ауе" посідає восьме місце з 34 очками, на шість очок відстаючи від зони вильоту.

"Ауе" швидко додали жару і були винагороджені на ранній стадії. Вже через 14 хвилин Бер забив свій десятий гол у сезоні, проштовхнувши м'яч у сітку воріт. Господарі, керовані спритними Кіліаном Якобом та Борисом Тащем, створювали шанс за шансом, але так і не змогли забити ще раз.

Любек, з іншого боку, натиснув з самого початку і також створив гольові моменти. Червона картка для Бургера зіграла на користь північних німців. Однак, після вилучення гравця зусилля гостей зрівняти рахунок пішли на спад. Натомість небезпеку створив Шон Зайтц, який вийшов на заміну, а також реалізував пенальті, який Пепіч реалізував, зробивши рахунок 2:0.

🤖 The translations are automated using AI. We appreciate your feedback and help in improving our multilingual service. Write to us at: language@diesachsen.com. 🤖