Дрезденське "Динамо" виграло Кубок Саксонії у ФК "Ерцгебірге Ауе

Гравці "Динамо" та "Ауе" дискутують. / Фото: Robert Michael/dpa

Дрезденське "Динамо" обіграло ФК "Ерцгебірге Ауе" у фіналі Кубка Саксонії завдяки результативному удару Панагіотіса Влаходімоса в додатковий час.

Дрезденське "Динамо" виграло Кубок Саксонії. У протистоянні команд третього дивізіону проти ФК "Ерцгебірге Ауе" грек Панагіотіс Влаходімос став переможцем у своєму останньому матчі за дрезденців. Перед 27 119 глядачами - рекордною кількістю глядачів у Кубку Саксонії - він забив на 109-й та 116-й хвилинах, щоб забезпечити перемогу з рахунком 2:0 (0:0, 0:0) після додаткового часу. Обидві команди вже були підтверджені як учасники першого раунду Кубка ДФБ ще до матчу.

У надзвичайно гарячому першому таймі з численними сутичками команди зустрілися на рівні очей. Динамівці домінували в дебюті і мали дві хороші нагоди завдяки Штефану Кучке (19, 29), але голкіпер "Ауе" Мартін Меннель був напоготові. Після 20 хвилини "Ауе" також почав атакувати. На 24 хвилині Ніко Вуканчич, який перебував у вільному положенні, не влучив у ворота з великої відстані після удару головою. Воротар "Дрездена" Даніель Мезенхолер був на місці, щоб відбити удар Бориса Тащі (34').

У другому таймі команди продовжували нейтралізувати один одного. Спочатку небезпека біля воріт виникала рідко. Коли вони виникали, то здебільшого біля воріт Меннеля. Однак і Ніклас Гауптманн (60'), і Влаходімос (69'), який вийшов на заміну, занадто довго вагалися. Ауе мав шанс вийти вперед після удару зі штрафного від Максиміліана Тіля (73'), але він не влучив у дальню стійку.

Це була прелюдія до фінальної фази, в якій обидві команди грали з відкритими воротами. Тепер "Ауе" почав рано і змусив "Динамо" помилятися в обороні. Тащи змусив Месенхолера зробити блискучий сейв (78'). Втім, жодній з команд не вдалося забити в основний час.

Динамівці більше вкладалися в додатковий час, але лише зрідка створювали гольові моменти. Робін Мейсснер трохи не влучив у ворота на 98-й хвилині, а його удар на 108-й хвилині прийшовся трохи вище воріт. Як це часто буває, ударам по воротах бракувало точності. Після того, як "Динамо" повело в рахунку, воно недостатньо добре використовувало контратакувальні можливості, що з'являлися, і не зуміло змусити суперника вирішити питання на ранній стадії. Лише Влаходімос врятував "Динамо" та його вболівальників за чотири хвилини до кінця.