جاري تحميل الرسائل...

نشرت مع publizer® في ولاية ساكسونيا

Волейбол: Біттерфельд перемагає Карлсруе на тай-брейку

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти ВК "Біттерфельд-Вольфен" святкують черговий успіх після трьох поразок поспіль. Команда з Саксонії-Ангальт взяла гору з рахунком 3:2 (21:25, 26:24, 26:24, 22:25, 15:13) в останньому домашньому матчі сезону проти ВК Карлсруе, що відбувся в суботу. Це означає, що команда з Біттерфельда більше не може бути зміщена з сьомого місця. Найбільшу роль в цьому успіху зіграв Бенедикт Геркен, який був визнаний найціннішим гравцем.

Команда Біттерфельда продемонструвала сталеві нерви у своїй дев'ятій перемозі в сезоні. Програвши перший сет, господарі поступалися 18:20 у другому і 23:24 у третьому. Тим не менш, господарі змогли переломити ситуацію і не дозволили збентежити себе, зрівнявши рахунок 2:2. У вирішальному п'ятому періоді біттерфельдці здебільшого були лише попереду і зберегли свою перевагу після 135 хвилин гри.

🤖 تتم الترجمات تلقائيًا باستخدام الذكاء الاصطناعي. نحن نرحب بتعليقاتك ونساعدك في تحسين خدماتنا متعددة اللغات. اكتب لنا على: language@diesachsen.com. 🤖